| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,560 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 158,1 mm |
| външна резба | M12*1.25 mm |
| вътрешна резба | M14*1.5 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| ъгъл на наклона на конус | 1:8 |
| дължина | 139 mm |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 159 mm |
| дебелина | 73 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,48 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 159 mm |
| дебелина | 73 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,5 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,48 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| дължина | 138 mm |
| мярка на резбата | FM14X1.5R |
| размер на конуса | 13 mm |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.25R |
| размер на конуса | 12,9 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |