| външна резба | M18X1,5/M12X1,5 mm |
| дължина | 310 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| обща дължина | 321 mm |
| външна резба | 18 mm |
| външна резба 1 | 12 X 1,25 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,268 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | 12x1,25 |
| дължина 2 | 71 mm |
| тегло | 300 g |
| вътрешна резба 1 | M 12x1,25 mm |
| външна резба 2 | M 12x1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 13 mm |
| височина | 72 mm |
| външна резба | M12X1,25 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 13 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 72 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| дължина | 71 mm |
| мярка на резбата | FM12x1.25R |
| размер на конуса | 13 mm |
| мярка на резбата 1 | MM12x1.25R |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | 12x1,25 mm |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 38 mm |
| височина | 70 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| обща дължина | 321 mm |
| външна резба | 18 mm |
| външна резба 1 | 12 X 1,25 mm |
| дължина | 306 mm |
| външна резба | M18x1,5 mm |
| външна резба | M12x1,25 mm |
| дължина на резбата | 14 mm |
| размер на ключ | 30 |
| цвят | сив |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 324 mm |
| ширина | 36 mm |
| височина | 36 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с външна резба |
| мярка на резбата 1 | M18x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| дължина | 322 mm |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| цвят | сребърен |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 2 |
| размер на конуса | 13,1 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 306 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 14 mm |
| размер на ключ | 30 |
| цвят | сив |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,56 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 324,3 mm |
| диаметър 1 | 12,5 mm |
| мярка на резбата 1 | M18X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,25 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 15 mm |
| дължина 1 | 70 mm |
| дължина 2 | 23 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,25 |
| вътрешна резба | M12 x 1,25 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| цвят | сребърен |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 305 mm |
| мярка на резбата 1 | M18x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| тегло | 0,520 kg |
| мярка на резбата | M12x1,25 / M18x1,5 |
| необходими бройки | 2 |
| изпълнение /вид/ на резбата на аксиалния шарнир | с дясна резба |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| мярка на резбата | MM18X1.5R |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.25R |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 305 |
| дължина | 306 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 14 mm |
| размер на ключ | 30 |
| цвят | сив |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,56 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешна резба | M12x1,25 mm |
| размер на конуса | 12,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M12x1,25 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| външна резба 1 | M18x1,5 mm |
| външна резба | M12x1,25 mm |
| дължина | 285 mm |