| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| вътрешна резба | M 14x2 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 75 mm |
| вътрешна резба | M14x2 mm |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| размер на конуса | 12,8 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 72 mm |
| вътрешна резба | M14X2 mm |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 14 mm |
| дължина 1 | 75 mm |
| дължина 2 | 20 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X2 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,5 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| обща дължина | 307 mm |
| външна резба | M14x2,0 mm |
| външна резба | M18x1,5 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 75 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1,75 |
| мярка на резбата 2 | M14x2,0 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | M14 x 2 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,4 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 313 mm |
| диаметър 1 | 13 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14X2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 308,5 mm |
| диаметър 1 | 13 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14X2 |
| вътрешна резба | M14 x 2 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,4 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 310 mm |
| външна резба | M14 x 2 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 285 mm |
| мярка на резбата 1 | M14x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x2 |
| дължина | 310 mm |
| външна резба | M14 x 2 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 308,5 mm |
| диаметър 1 | 13 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M18X2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 310 mm |
| тегло | 0,5 kg |
| външна резба | M 14 x 2 mm |
| външна резба | M 18 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 286 mm |
| мярка на резбата 1 | M18x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| мярка на резбата | MM18X1.5R |
| мярка на резбата 1 | MM14X2R |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 289 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| дължина | 74 mm |
| размер на конуса | 14 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | M14x2,0 mm |
| външна резба | M12x1,75 mm |
| за кормилна кутияID | ZF/CAM/TRW |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| външна резба 1 | M14x1,5 mm |
| външна резба 2 | M14x2 mm |
| дължина | 294 mm |
| тегло | 0,53 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| мярка на резбата | MM14X1.5R |
| мярка на резбата 1 | MM14X2R |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 292 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| външна резба 1 | M18x1,5 mm |
| външна резба 2 | M14x2 mm |
| дължина | 294 mm |
| тегло | 0,53 kg |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| външна резба | M 14x1.5 mm |
| вътрешна резба | M 14x2.0 mm |
| дължина | 275 mm |
| за OEномер | 9140504 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| мярка на резбата 1 | M18x1,5 |
| мярка на резбата 2 | M14x2 |
| обща дължина | 307 mm |
| обърни внимание на техническите данни |