| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 333 mm |
| диаметър 1 | 18 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с електро-хидравличен сервоусилвател управлени |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M18X1,5 |
| дължина | 130 mm |
| ширина | 40 mm |
| височина | 86 mm |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| дължина | 130 mm |
| ширина | 40 mm |
| височина | 86 mm |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| номер на артикул в чифта | 38866 |
| дължина | 112 mm |
| вътрешна резба | M18 x 1,5 mm |
| външна резба | M14 x 2 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,49 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 38865 |
| дължина | 112 mm |
| вътрешна резба | M18 x 1,5 mm |
| външна резба | M14 x 2 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,49 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTE1161 |
| дължина | 112 mm |
| мярка на резбата | M14x2 |
| вътрешна резба | M18x1.5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTE1160 |
| дължина | 112 mm |
| мярка на резбата | M14x2 |
| вътрешна резба | M18x1.5 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| дължина | 112 mm |
| мярка на резбата | FM18X1.5R |
| размер на конуса | 16,7 mm |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| номер на артикул в чифта | 3630 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | M18x1,5 mm |
| външна резба | M14x2,0 mm |
| размер на конуса | 20 mm |
| дължина | 114 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | M18x1,5 mm |
| външна резба | M14x2,0 mm |
| размер на конуса | 20 mm |
| дължина | 114 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| дължина | 112 mm |
| мярка на резбата | FM18X1.5R |
| размер на конуса | 16,7 mm |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| номер на артикул в чифта | 3631 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на резбата | с дясна резба |