| страна на монтаж | от страната на колелото |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 36 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 27 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59,5 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| диаметър 1 | 27,94 mm |
| диаметър на шарнира | 100 |
| дължина | 105 mm |
| мярка на резбата | M16X1.5F |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 36 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 27 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59,5 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| диаметър 1 | 27,94 mm |
| диаметър на шарнира | 100 |
| дължина | 105 mm |
| мярка на резбата | M16X1.5F |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| външни зъби от страна на колелото | 36 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 27 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59,4 mm |
| външен диаметър | 99,9 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| материал | гума |