| мярка на резбата | M20x1.5 |
| външни зъби от страна на колелото | 23 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 28 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 57,7 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 56 |
| външен диаметър | 82 mm |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| преработен механично | с вмъкване отвътре(вътре) |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| външни зъби от страна на колелото | 23 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 28 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 57,7 mm |
| външен диаметър | 81,9 mm |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| преработен механично | с вмъкване отвътре(вътре) |