| страна на монтаж | от страната на колелото |
| външни зъби от страна на колелото | 28 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 34 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 58,4 mm |
| външен диаметър | 86 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| материал | гума |
| спецификация | Inner |
| външни зъби от страна на колелото | 28 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 34 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 58,4 mm |
| външен диаметър | 86 mm |
| за номер артикул | KPG796 |