| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 100 mm |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| външен диаметър | 100 mm |
| вътрешни зъби от страната на дифер. свързване с свързв.вал | 25 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнения |
| дължина | 32 mm |
| диаметър на шарнира | 100 |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| вътрешни зъби от страната на диференциала свързване с трансм | 25 |
| външен диаметър | 100 mm |
| за номер артикул | KAR801 |
| вътрешни зъби от страната на дифер. свързване с свързв.вал | 25 |
| външен диаметър | 100 mm |
| вид на шарнира | кумен тампон за кардан |
| дължина | 32 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| вътрешни зъби от страната на дифер. свързване с свързв.вал | 25 |
| диаметър на шарнира | 100 |
| отвор | 8,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 86 mm |
| вид на шарнира | кумен тампон за кардан |
| вътрешни зъби от страната на дифер. свързване с свързв.вал | 25 |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър 1 | 25,84 mm |
| диаметър на шарнира | 100 |
| дължина | 32 mm |
| отвор | 8,2 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 86 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |