| диаметър на уплътнителен пръстен | 38 mm |
| дължина | 185 mm |
| вътрешни зъби от страната на диференциала свързване с трансм | 25 |
| външни зъби откъм диференциал | 30 |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 56 mm |
| външни зъби от страна на колелото | 28 |
| тегло | 2,518 kg |
| количество | 7 |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| вътрешни зъби от страната на диференциала свързване с трансм | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 42 mm |
| дължина | 119 mm |
| външни зъби откъм диференциал | 28 |
| външни зъби от страна на колелото | 28 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 56 mm |
| обща дължина | 165 mm |
| спецификация | Groove type Middle |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вътрешни зъби от страната на диференциала свързване с трансм | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 38 mm |
| външни зъби откъм диференциал | 30 |
| тегло | 3,23 kg |
| количество | 8 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вътрешни зъби от страната на диференциала свързване с трансм | 26 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 42 mm |
| външни зъби откъм диференциал | 28 |
| тегло | 2,921 kg |
| количество | 7 |