| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 20 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| спецификация | Groove type:Outer |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48 mm |
| външен диаметър | 82,8 mm |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 20 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48,1 mm |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| задвижваща ос | без пръстен за ABS |
| дължина | 150 mm |
| външен диаметър | 80,8 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| за номер артикул | KLN060 |
| спецификация | Inner |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48 mm |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 20 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48,1 mm |
| дължина | 150 mm |
| спецификация | Groove Type : Outer |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 20 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48 mm |
| външен диаметър | 80,4 mm |
| дължина 2 | 54 mm |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 20 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| материал | гума |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48,1 mm |
| дължина | 154 mm |
| спецификация | Groove Type : Inner |
| спецификация | Outer |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 20 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| за номер артикул | KFT023 |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48 mm |
| външен диаметър | 85 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| материал | гума |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 20 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48,1 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 20 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| материал | гума |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 20 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 81 |
| дължина | 150 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 81 |
| дължина | 154 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 22 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 25 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 48,1 mm |
| външен диаметър | 85 mm |