| страна на монтаж | от страната на колелото |
| външни зъби от страна на колелото | 30 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 24 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 51,2 mm |
| външен диаметър | 84,4 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| материал | гума |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 30 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 24 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 52,3 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 84,45 |
| дължина | 158 mm |
| мярка на резбата | M24x1.5 |
| мярка на резбата | M24x1,5 |
| външни зъби от страна на колелото | 30 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 24 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 52 mm |
| външен диаметър | 90 mm |
| преработен механично | с вмъкване отвътре(в средата) |