| страна на монтаж | от страната на колелото |
| дължина | 145 mm |
| външни зъби от страна на колелото | 25 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 34 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 58 mm |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| външни зъби от страна на колелото | 25 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 34 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 58,5 mm |
| външен диаметър | 99 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| материал | термопласт |