| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 49 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 27 |
| за номер артикул | KAV239 |
| външен диаметър | 92 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 27 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 49 mm |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| спецификация | Inner |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| обща дължина | 146,5 mm |
| дължина 1 | 78 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 49 mm |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| външна резба | 22X1,5 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 27 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 49 mm |
| външен диаметър | 91,2 mm |
| дължина 2 | 50,8 mm |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 49 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 27 |
| външен диаметър | 92 mm |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| материал | гума |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 49 mm |
| външен диаметър | 92 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 27 |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 49 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 27 |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 49 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 92 |
| дължина | 146,1 mm |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с мумен маншон |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 26 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 27 |
| ABSпръстен | 91 мм |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 49 mm |
| преработен механично | без шийка във вътрешната част |
| диаметър на шарнира | 92 |
| дължина | 146,1 mm |
| мярка на резбата | M22x1.5 |