| страна на монтаж | от страната на колелото |
| обща дължина | 146 mm |
| дължина 1 | 85 mm |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| външни зъби от страна на колелото | 28 |
| външна резба | 24X1,5 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 45 |
| страна на монтаж | от страната на колелото |
| обща дължина | 146 mm |
| дължина 1 | 85 mm |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| външни зъби от страна на колелото | 28 |
| външна резба | 24X1,5 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 45 |
| външни зъби от страна на колелото | 28 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| външен диаметър | 92 mm |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 28 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 56 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 45 |
| външен диаметър | 92 mm |
| материал | гума |
| преработен механично | с канал във вътрешната част |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| външни зъби от страна на колелото | 28 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 56 mm |
| външен диаметър | 92 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 45 |
| мярка на резбата | M24x1.5 |
| външни зъби от страна на колелото | 28 |
| вътрешни зъби от страната на колелото | 32 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 55,8 mm |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 45 |
| външен диаметър | 92 mm |
| вид на шарнира | сферично каре (за предаване на постоянно движение) |
| преработен механично | с вмъкване отвътре(вътре) |