| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| дебелина | 3,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 45,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| за OEномер | 1K0 145 838 AH |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тегло | 0,430 kg |
| за OEномер | 1K0145834AP |
| страна на монтаж | в дясно долу |
| за OEномер | 1K0 145 834 AP |
| страна на монтаж | ляво долу |
| страна на монтаж | в дясно горе |
| тегло | 0,218 kg |
| за OEномер | 1K0 145 838 AH |
| тегло | 0,405 kg |
| за OEномер | 1K0145832AC |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |