| форма | кръгъл |
| височина | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 224 mm |
| външен диаметър | 274 mm |
| форма | кръгъл |
| височина | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 224 mm |
| външен диаметър | 274 mm |
| дължина | 211 mm |
| ширина | 211 mm |
| дебелина | 59 mm |
| материал | хартия |
| тегло | 0,225 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| форма | кръгъл |
| височина | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 224 mm |
| външен диаметър | 274 mm |
| височина | 63 mm |
| вътрешен диаметър | 218 mm |
| външен диаметър | 277 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 60 mm |
| форма | кръгъл |
| вътрешен диаметър | 224 mm |
| външен диаметър | 274 mm |
| височина | 61,5 mm |
| вътрешен диаметър | 221,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 221,5 mm |
| външен диаметър | 279 mm |
| продуктов номер | 1710070 |
| дължина | 279 mm |
| ширина | 222 mm |
| височина | 61 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 275 mm |
| вътрешен диаметър | 224 mm |
| височина | 60 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG457 |
| външен диаметър | 277 mm |
| вътрешен диаметър | 220 mm |
| височина | 60 mm |
| не е за артикул номер | 1970 |
| височина | 62 mm |
| вътрешен диаметър | 221 mm |
| външен диаметър | 278 mm |
| тегло | 270 g |
| вътрешен диаметър 1 | 221 mm |
| дължина | 211 mm |
| ширина | 211 mm |
| дебелина | 59 mm |
| материал | хартия |
| тегло | 0,225 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 277 mm |
| вътрешен диаметър | 220 mm |
| височина | 60 mm |
| външен диаметър | 279 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 223 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 223 mm |
| височина | 61,5 mm |
| външен диаметър | 280 mm |
| вътрешен диаметър | 220 mm |
| височина | 60 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 213 mm |
| ширина | 213 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 279 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 223 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 223 mm |
| височина | 61,5 mm |
| височина | 63 mm |
| вътрешен диаметър | 218 mm |
| външен диаметър | 277 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър 1 | 273 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 222 mm |
| височина | 61 mm |
| външен диаметър | 279 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 223 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 223 mm |
| височина | 61,5 mm |
| височина | 60 mm |
| тегло | 0,35 kg |
| вътрешен диаметър | 224 mm |
| външен диаметър | 274 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 275 mm |
| вътрешен диаметър | 224 mm |
| височина | 60 mm |
| форма | кръгъл |
| височина | 50 mm |
| вътрешен диаметър | 220 mm |
| външен диаметър | 297 mm |
| височина | 224 mm |
| ширина | 275 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 61 mm |
| диаметър 1 | 275 mm |
| диаметър 2 | 224 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 275 mm |
| диаметър 2 | 224 mm |
| височина | 61 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 279 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 221,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 221,5 mm |
| височина | 61,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 61,5 mm |
| външен диаметър | 282 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 222 mm |
| диаметър 3 | 222 mm |
| диаметър 4 | 234 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 61,5 mm |
| външен диаметър | 282 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 222 mm |
| диаметър 3 | 222 mm |
| диаметър 4 | 234 mm |
| външен диаметър | 274 mm |
| вътрешен диаметър | 224 mm |
| височина | 60 mm |
| външен диаметър | 278 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 221 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 221 mm |
| височина | 62 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър | 279 mm |
| височина | 62 mm |
| външен диаметър | 279 mm |
| вътрешен диаметър | 222 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 222 mm |
| височина | 62 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 51 mm |
| външен диаметър | 302 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 217 mm |
| диаметър 3 | 217 mm |
| диаметър 4 | 231 mm |