| дължина | 309 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| форма | ъглов |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 57 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 309 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 310 mm |
| ширина | 183 mm |
| дебелина | 58 mm |
| материал | хартия |
| тегло | 0,315 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 310 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| височина | 56,5 mm |
| дължина | 310 mm |
| ширина | 183 mm |
| дебелина | 58 mm |
| материал | хартия |
| тегло | 0,315 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 303 mm |
| ширина | 183 mm |
| височина | 56 mm |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 57 mm |
| продуктов номер | 1710090 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57 mm |
| дължина | 305 mm |
| ширина | 183 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 57 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG1002 |
| дължина | 303 mm |
| ширина | 183 mm |
| височина | 56 mm |
| не е за артикул номер | 2165 |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 57 mm |
| тегло | 0,34 kg |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 305 mm |
| диаметър 2 | 183 mm |
| височина | 57,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 57 mm |
| ширина | 184 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57,3 mm |
| дължина | 308 mm |
| дължина | 310 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| височина | 56,5 mm |
| дължина | 305 mm |
| ширина | 183 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57 mm |
| дължина | 305 mm |
| ширина | 183 mm |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57,3 mm |
| височина 1 | 57,3 mm |
| обща дължина | 308 mm |
| дължина 1 | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| ширина 1 | 184 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57,3 mm |
| височина 1 | 57,3 mm |
| обща дължина | 308 mm |
| дължина 1 | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| ширина 1 | 184 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 69 mm |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 57 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 306 mm |
| външна ширина | 181 mm |
| височина | 29 mm |