| дължина | 360 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 49 mm |
| дължина | 367 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 49 mm |
| тегло | 0,37 kg |
| дължина | 361 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 49 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| форма | ъглов |
| дължина | 367 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 49 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 49 mm |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 184 mm |
| дебелина | 50 mm |
| тегло | 0,315 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| височина | 50 mm |
| продуктов номер | 1710080 |
| не е за артикул номер | 1331 |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 50 mm |
| тегло | 295 g |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 182 mm |
| височина | 50 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 365 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 361 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 49 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| за номер артикул | SF VF2009 |
| форма | ъглов |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 49 mm |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 49 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 364 mm |
| диаметър 2 | 184,5 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 50 mm |
| дължина | 360 mm |
| ширина | 185 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 49 mm |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 59 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 365 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 57 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG1281 |
| дължина | 360 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 49 mm |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 49 mm |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| височина | 60 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без груб филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 49 mm |
| дължина | 364 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 50 mm |
| дължина | 360 mm |
| ширина | 185 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 50,1 mm |
| височина 1 | 50,1 mm |
| обща дължина | 359 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 50,1 mm |
| височина 1 | 50,1 mm |
| обща дължина | 359 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| височина | 50 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG1537 |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 59 mm |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 50 mm |
| не е за артикул номер | 1332 |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| височина | 60 mm |
| климатична зона | за студени климатични зони |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 55 mm |
| дължина | 360 mm |
| ширина | 185 mm |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 56 mm |
| дължина | 360 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина 1 | 50 mm |
| височина 2 | 56 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предфилтър |
| дължина | 362,5 mm |
| ширина | 183 mm |
| дебелина | 50 mm |
| тегло | 0,299 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 365 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 51 mm |
| ширина | 184,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предфилтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 65 mm |
| дължина | 359 mm |
| дължина | 364 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 60 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 356 mm |
| външна ширина | 183 mm |
| височина | 32 mm |
| спецификация | Gen I |
| спецификация | Gen I |