| дължина | 357 mm |
| ширина | 245 mm |
| височина | 49 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 354 mm |
| ширина | 244 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 354 mm |
| диаметър 2 | 245 mm |
| височина | 50 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 357 mm |
| ширина | 245 mm |
| височина | 49 mm |
| дължина | 356 mm |
| ширина | 246 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 356 mm |
| ширина | 246 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 354,5 mm |
| ширина | 244,5 mm |
| височина | 49,7 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 49 mm |
| дължина | 359 mm |
| ширина | 245 mm |
| дължина | 354,5 mm |
| ширина | 244,5 mm |
| височина | 49,7 mm |
| тегло | 0,332 kg |
| дължина | 352 mm |
| ширина | 242 mm |
| височина | 49 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 355 mm |
| ширина | 245 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 49,8 mm |
| височина 1 | 49,8 mm |
| обща дължина | 354,5 mm |
| дължина 1 | 354,5 mm |
| ширина | 244,5 mm |
| ширина 1 | 244,5 mm |
| дължина | 355 mm |
| ширина | 245 mm |
| височина | 50 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 352 mm |
| външна ширина | 244 mm |
| височина | 32 mm |