| дължина | 266,3 mm |
| дължина 1 | 215,5 mm |
| ширина | 176 mm |
| ширина 1 | 63 mm |
| височина | 48 mm |
| дължина | 269,5 mm |
| ширина | 176 mm |
| дебелина | 48 mm |
| тегло | 0,380 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 267 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 47 mm |
| дължина | 266,3 mm |
| дължина 1 | 215,5 mm |
| ширина | 176 mm |
| ширина 1 | 63 mm |
| височина | 48 mm |
| височина | 46 mm |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 175 mm |
| дължина | 260 mm |
| височина | 49 mm |
| ширина | 180 mm |
| дължина | 268 mm |
| ширина | 178 mm |
| височина | 47 mm |
| външна дължина | 267 mm |
| вътрешна дължина | 245 mm |
| външна ширина | 173 mm |
| вътрешна ширина | 149 |
| височина | 46 mm |
| ширина | 177 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 48,3 mm |
| дължина | 271 mm |
| дължина | 270 mm |
| ширина | 176 mm |
| височина | 47 mm |
| дължина | 268 mm |
| ширина | 177 mm |
| височина | 46 mm |
| дължина | 271 mm |
| ширина | 177 mm |
| височина | 48 mm |
| тегло | 0,22 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 47 mm |
| височина 1 | 149 mm |
| обща дължина | 271,5 mm |
| ширина | 177,5 mm |
| дължина | 234 mm |
| ширина | 173 mm |
| височина | 47 mm |
| дължина | 234 mm |
| ширина | 173 mm |
| височина | 47 mm |
| дължина | 271 mm |
| ширина | 177 mm |
| височина | 48 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 48 mm |
| дължина | 270 mm |
| ширина | 177 mm |
| ширина 1 | 63 mm |