| дължина | 204 mm |
| ширина | 192 mm |
| дебелина | 34,5 mm |
| тегло | 0,260 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 184 |
| височина | 27 mm |
| дължина | 223 mm |
| ширина | 192 mm |
| дължина | 192 mm |
| ширина | 222 mm |
| височина | 26 mm |
| дължина | 222 mm |
| ширина | 192 mm |
| височина | 26 mm |
| тегло | 0,15 kg |
| дължина | 222 mm |
| височина | 26 mm |
| ширина | 193 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 34,5 mm |
| височина 1 | 34,5 mm |
| обща дължина | 191,5 mm |
| ширина | 204 mm |
| дължина | 223 mm |
| ширина | 193 mm |
| височина | 27 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 192 mm |
| диаметър 2 | 223 mm |
| височина | 27 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 192 mm |
| ширина | 223 mm |
| височина | 27 mm |
| дължина | 201 mm |
| ширина | 189 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| ширина | 194 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 27 mm |
| дължина | 222 mm |
| дължина | 201 mm |
| ширина | 189 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 203,5 mm |
| ширина | 191,5 mm |
| височина | 34,5 mm |
| дължина | 223 mm |
| ширина | 193 mm |
| височина | 27 mm |
| дължина | 192 mm |
| ширина | 222 mm |
| височина | 26 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 223 mm |
| ширина | 192 mm |
| височина | 27 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 27 mm |
| дължина | 222 mm |
| ширина | 193 mm |