| дължина | 494 mm |
| ширина | 85 mm |
| височина | 56 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 495 mm |
| ширина | 85 mm |
| височина | 56 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57,3 mm |
| височина 1 | 57,3 mm |
| обща дължина | 491,5 mm |
| дължина 1 | 409 mm |
| ширина | 84 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57,3 mm |
| височина 1 | 57,3 mm |
| обща дължина | 491,5 mm |
| дължина 1 | 409 mm |
| ширина | 84 mm |
| дължина | 495 mm |
| ширина | 85 mm |
| височина | 56 mm |
| дължина | 495 mm |
| ширина | 85 mm |
| височина | 56 mm |