| форма | кръгъл |
| височина | 219 mm |
| външен диаметър | 126 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 85 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 85 mm |
| форма | кръгъл |
| височина | 219 mm |
| външен диаметър | 126 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 85 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 85 mm |
| височина | 215 mm |
| вътрешен диаметър | 85 mm |
| външен диаметър | 127 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| форма | кръгъл |
| височина | 219 mm |
| външен диаметър | 126 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 85 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 85 mm |
| височина | 219 mm |
| форма | кръгъл |
| външен диаметър | 126 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 85 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 85 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 128 mm |
| диаметър 2 | 90 mm |
| височина | 220 mm |
| външен диаметър | 127 mm |
| вътрешен диаметър | 85 mm |
| височина | 219 mm |
| дължина | 127 mm |
| ширина | 86 mm |
| височина | 220 mm |
| височина | 220 mm |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 86 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| продуктов номер | 1715920 |
| височина | 215 mm |
| вътрешен диаметър | 85 mm |
| външен диаметър | 127 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 127 mm |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| височина | 220 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG243 |
| външен диаметър | 127 mm |
| вътрешен диаметър | 85 mm |
| височина | 219 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър | 127 mm |
| височина | 219 mm |
| външен диаметър | 127 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 99 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 99 mm |
| височина | 218 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 218,5 mm |
| външен диаметър | 128,5 mm |
| външен диаметър 1 | 187 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 90 mm |
| диаметър 3 | 90 mm |
| диаметър 4 | 116 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 218,5 mm |
| външен диаметър | 128,5 mm |
| външен диаметър 1 | 187 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 90 mm |
| диаметър 3 | 90 mm |
| диаметър 4 | 116 mm |
| външен диаметър | 127 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 99 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 99 mm |
| височина | 218 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 127 mm |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| височина | 220 mm |
| външен диаметър | 126 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 91 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 91 mm |
| височина | 218 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| вътрешен диаметър | 88 mm |
| височина | 216 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 86 mm |
| височина | 220 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 130 mm |
| вътрешен диаметър | 90 mm |
| височина | 218 mm |
| височина | 220 mm |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| външен диаметър | 128 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 86 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 218,5 mm |
| външен диаметър | 128,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 90 mm |
| диаметър 3 | 90 mm |
| вътрешен диаметър | 83 mm |
| външен диаметър | 114 mm |
| конструктивна височина | 219 mm |
| спецификация | Bolt On Unit |