| външен диаметър | 118 mm |
| вътрешен диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 72 mm |
| височина | 63 mm |
| височина | 88 mm |
| вътрешен диаметър | 100 mm |
| външен диаметър | 130 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 88,5 mm |
| външен диаметър | 147,5 mm |
| външен диаметър 1 | 115 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 74,8 mm |
| диаметър 3 | 5,6 mm |