| дължина | 346 mm |
| ширина | 148 mm |
| височина | 70 mm |
| дължина | 344 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 88 mm |
| височина | 147,5 mm |
| ширина | 345,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 85 mm |
| диаметър 1 | 345,5 mm |
| диаметър 2 | 147,5 mm |
| дължина | 344 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 88 mm |
| дължина | 345 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 84 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 343 mm |
| ширина | 146 mm |
| височина | 85 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 345,5 mm |
| диаметър 2 | 147,5 mm |
| височина | 85 mm |
| дължина | 344 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 85 mm |
| дължина | 344 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 88 mm |
| не е за артикул номер | 2308 |
| дължина | 345,5 mm |
| ширина | 147,5 mm |
| височина | 85 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG1742 |
| дължина | 344 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 85 mm |
| дължина | 343 mm |
| ширина | 146,5 mm |
| височина | 85,3 mm |
| височина 1 | 85,3 mm |
| дължина 1 | 343 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 345 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 70 mm |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 145 mm |
| дебелина | 85 mm |
| тегло | 0,33 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 344,5 mm |
| ширина | 147 mm |
| дебелина | 85 mm |
| тегло | 0,364 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 344 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 85 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 85,3 mm |
| височина 1 | 85,3 mm |
| обща дължина | 343 mm |
| ширина | 146,5 mm |
| дължина | 346 mm |
| ширина | 148 mm |
| височина | 70 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 343 mm |
| ширина | 147 mm |
| височина | 86 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 80 mm |
| дължина | 345 mm |
| ширина | 147 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 85,3 mm |
| височина 1 | 85,3 mm |
| обща дължина | 343 mm |
| ширина | 146,5 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 350 mm |
| външна ширина | 150 mm |
| височина | 30 mm |