| височина | 143 mm |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 131 mm |
| диаметър 2 | 95 mm |
| диаметър 3 | 103 mm |
| диаметър 4 | 67 mm |
| височина | 140 mm |
| форма | кръгъл |
| височина | 145 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 82 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 82 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 160 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 205 mm |
| диаметър 3 | 205 mm |
| диаметър 4 | 215 mm |
| височина | 143 mm |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| външен диаметър | 112 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 160 mm |
| ширина | 140 mm |
| височина | 28 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 116 mm |
| вътрешен диаметър | 88 mm |
| височина | 140 mm |
| спецификация | Bolt On Unit |