| форма | кръгъл |
| форма | триъгълен |
| височина | 122 mm |
| вътрешен диаметър | 118 mm |
| външен диаметър | 168 mm |
| форма | кръгъл |
| форма | триъгълен |
| височина | 122 mm |
| вътрешен диаметър | 118 mm |
| външен диаметър | 168 mm |
| височина | 122 mm |
| форма | кръгъл |
| форма | триъгълен |
| вътрешен диаметър | 118 mm |
| външен диаметър | 168 mm |
| външен диаметър | 168 mm |
| вътрешен диаметър | 120 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 120 mm |
| височина | 124 mm |
| форма | кръгъл |
| форма | триъгълен |
| височина | 122 mm |
| вътрешен диаметър | 118 mm |
| външен диаметър | 168 mm |
| дължина | 168 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 124 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 164 mm |
| диаметър 2 | 118 mm |
| височина | 124 mm |
| височина | 130 mm |
| вътрешен диаметър | 116 mm |
| външен диаметър | 166 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предфилтър |
| за номер артикул | SF VF2072 |
| форма | кръгъл |
| височина | 122 mm |
| вътрешен диаметър | 118 mm |
| външен диаметър | 168 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър | 168 mm |
| височина | 124 mm |
| външен диаметър | 168 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 118 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 118 mm |
| височина | 133 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 165 mm |
| вътрешен диаметър | 118 mm |
| височина | 126 mm |
| външен диаметър | 168 mm |
| вътрешен диаметър | 118 mm |
| височина | 135 mm |
| външен диаметър | 168 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 118 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 118 mm |
| височина | 133 mm |
| височина | 130 mm |
| вътрешен диаметър | 116 mm |
| външен диаметър | 166 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предфилтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 163 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 120 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 120 mm |
| височина | 124 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 165 mm |
| вътрешен диаметър | 118 mm |
| височина | 126 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 135 mm |
| външен диаметър | 168 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 117,5 mm |
| диаметър 3 | 117,5 mm |
| височина | 124 mm |
| вътрешен диаметър | 120 mm |
| външен диаметър | 168 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 120 mm |
| вътрешен диаметър | 121 mm |
| външен диаметър | 162 mm |
| конструктивна височина | 124 mm |