| дължина | 283 mm |
| ширина | 123 mm |
| височина | 65 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 282 mm |
| диаметър 2 | 144 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 59,3 mm |
| обща дължина | 326,2 mm |
| ширина | 95,1 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 59,3 mm |
| обща дължина | 326,2 mm |
| ширина | 95,1 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 285 mm |
| ширина | 143 mm |
| височина | 68 mm |
| дължина | 270 mm |
| ширина | 124 mm |
| височина | 61 mm |