| височина | 58 mm |
| ширина | 83 mm |
| дължина | 376 mm |
| вариант на екипировка | Euro 5 |
| дължина | 273 mm |
| ширина | 124 mm |
| височина | 64 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 261 mm |
| ширина | 96,5 mm |
| височина | 71,5 mm |
| дължина | 273 mm |
| ширина | 124 mm |
| височина | 64 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 285 mm |
| ширина | 143 mm |
| височина | 68 mm |
| дължина | 270 mm |
| ширина | 124 mm |
| височина | 61 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 63 mm |
| ширина 2 | 123 mm |
| дължина 2 | 272 mm |
| дължина | 282 mm |
| ширина | 144 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 270 mm |
| ширина | 123,5 mm |
| височина | 61 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 270 mm |
| външна ширина | 124 mm |
| височина | 40 mm |