| дължина | 236 mm |
| ширина | 206,5 mm |
| височина | 66 mm |
| дължина | 234 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 67 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 236 mm |
| ширина | 206,5 mm |
| височина | 66 mm |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 63 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 63 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 234,5 mm |
| ширина | 205 mm |
| дебелина | 63 mm |
| тегло | 0,42 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 234 mm |
| диаметър 2 | 206 mm |
| височина | 67 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 62,3 mm |
| височина 1 | 62,3 mm |
| обща дължина | 234 mm |
| дължина 1 | 234 mm |
| ширина | 206 mm |
| ширина 1 | 206 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 62,3 mm |
| височина 1 | 62,3 mm |
| обща дължина | 234 mm |
| дължина 1 | 234 mm |
| ширина | 206 mm |
| ширина 1 | 206 mm |
| дължина | 234 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 67 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 233 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 57,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 64 mm |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 206 mm |
| дължина | 234 mm |
| ширина | 206,5 mm |
| височина | 67 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 233 mm |
| външна ширина | 205 mm |
| височина | 25 mm |