| дължина | 257 mm |
| ширина | 213,5 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 257 mm |
| ширина | 213,5 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външна дължина | 225 mm |
| вътрешна дължина | 172 mm |
| външна ширина | 133 mm |
| вътрешна ширина | 71 |
| височина | 194 mm |
| форма | кръгъл |
| височина | 190 mm |
| вътрешен диаметър | 170 mm |
| външен диаметър | 230 mm |
| ширина 1 | 77 mm |
| ширина 2 | 137 mm |
| дължина | 227 mm |
| дължина 1 | 170 mm |
| ширина | 137 mm |
| ширина 1 | 74,5 mm |
| височина | 189 mm |
| дебелина | 192 mm |
| външен диаметър | 232 mm |
| тегло | 0,6 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 227 mm |
| дължина 1 | 170 mm |
| ширина | 137 mm |
| ширина 1 | 74,5 mm |
| височина | 189 mm |
| височина | 134 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 190 mm |
| външен диаметър | 231 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 228 mm |
| диаметър 2 | 134 mm |
| височина | 188 mm |
| височина | 194 mm |
| външна дължина | 232 mm |
| вътрешна дължина | 175 mm |
| външна ширина | 130 mm |
| вътрешна ширина | 73 |
| ширина | 207 mm |
| височина | 193 mm |
| външна дължина | 225 mm |
| вътрешна дължина | 172 mm |
| външна ширина | 133 mm |
| вътрешна ширина | 71 |
| височина | 194 mm |
| форма | кръгъл |
| височина | 190 mm |
| вътрешен диаметър | 170 mm |
| външен диаметър | 230 mm |
| ширина 1 | 77 mm |
| ширина 2 | 137 mm |
| външна дължина | 231 mm |
| вътрешна дължина | 136 mm |
| външна ширина | 170 mm |
| вътрешна ширина | 76 |
| височина | 190 mm |
| външен диаметър | 232 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 190 mm |
| вътрешен диаметър | 171,5 mm |
| дължина | 233 mm |
| ширина | 138 mm |
| вътрешен диаметър | 169,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 169,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 74,6 mm |
| височина | 190 mm |
| височина | 188 mm |
| вътрешен диаметър | 168 mm |
| външен диаметър | 228 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 75 mm |
| форма | кръгъл |
| височина | 190 mm |
| вътрешен диаметър | 170 mm |
| външен диаметър | 230 mm |
| ширина 1 | 77 mm |
| ширина 2 | 137 mm |
| външен диаметър | 232 mm |
| вътрешен диаметър | 172 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 172 mm |
| външен диаметър 1 | 135 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 75 mm |
| височина | 190 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| ширина | 228 mm |
| височина | 188 mm |
| външна дължина | 231 mm |
| вътрешна дължина | 170 mm |
| външна ширина | 136 mm |
| вътрешна ширина | 76 |
| височина | 190 mm |