| дължина | 247 mm |
| ширина | 130 mm |
| височина | 54 mm |
| дължина | 249 mm |
| ширина | 130 mm |
| височина | 55 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 248,5 mm |
| ширина | 129 mm |
| дебелина | 57 mm |
| тегло | 0,280 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 247 mm |
| ширина | 130 mm |
| височина | 54 mm |
| дължина | 249 mm |
| ширина | 130 mm |
| височина | 55 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 250 mm |
| ширина | 130 mm |
| височина | 55 mm |
| дължина | 249 mm |
| ширина | 130 mm |
| височина | 55 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 249 mm |
| ширина | 130 mm |
| височина | 55 mm |
| височина | 55 mm |
| дължина | 247 mm |
| ширина | 130 mm |
| външна дължина | 248,5 mm |
| външна ширина | 129 mm |
| вътрешна ширина | 84,5 |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 247 mm |
| ширина | 129,5 mm |
| височина | 55 mm |
| дължина | 250 mm |
| ширина | 130 mm |
| височина | 55 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 53,3 mm |
| височина 1 | 53,5 mm |
| обща дължина | 248 mm |
| дължина 1 | 248 mm |
| ширина | 130,5 mm |
| ширина 1 | 130,5 mm |
| дължина | 248 mm |
| ширина | 130,5 mm |
| височина | 53,3 mm |
| височина 1 | 53,5 mm |
| дължина 1 | 248 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| форма | плосък |
| външна дължина | 248 mm |
| външна ширина | 130 mm |
| височина | 25 mm |