| височина | 62 mm |
| външен диаметър | 259 mm |
| вътрешен диаметър | 195,5 mm |
| височина | 62 mm |
| външен диаметър | 259 mm |
| вътрешен диаметър | 195,5 mm |
| височина | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 193 mm |
| външен диаметър | 250 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 250 mm |
| диаметър 2 | 192 mm |
| височина | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 194 mm |
| външен диаметър | 261 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 288 mm |
| ширина | 247 mm |
| височина | 39 mm |