| дължина | 245 mm |
| дължина 1 | 145 mm |
| ширина | 172 mm |
| ширина 1 | 117 mm |
| височина | 34 mm |
| височина 1 | 58 mm |
| дължина | 245 mm |
| ширина | 173 mm |
| височина | 54 mm |
| дължина | 245 mm |
| ширина | 173 mm |
| дебелина | 54 mm |
| тегло | 0,230 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 245 mm |
| ширина | 173 mm |
| дължина | 245 mm |
| дължина 1 | 145 mm |
| ширина | 172 mm |
| ширина 1 | 117 mm |
| височина | 34 mm |
| височина 1 | 58 mm |