| височина | 32 mm |
| външна дължина | 211 mm |
| вътрешна дължина | 161 mm |
| външна ширина | 172 mm |
| вътрешна ширина | 142 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 30 mm |
| дължина | 228 mm |
| ширина | 168 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 30 mm |
| дължина | 228 mm |
| ширина | 168 mm |