| дължина | 279 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 33 mm |
| дължина | 279 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 33 mm |
| височина | 33 mm |
| външна дължина | 280 mm |
| вътрешна дължина | 256 mm |
| външна ширина | 166 mm |
| вътрешна ширина | 145 |
| външна дължина | 280 mm |
| вътрешна дължина | 166 mm |
| външна ширина | 256 mm |
| вътрешна ширина | 145 |
| височина | 33 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 34 mm |
| височина 1 | 34 mm |
| обща дължина | 281 mm |
| ширина | 168 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 34 mm |
| височина 1 | 34 mm |
| обща дължина | 281 mm |
| ширина | 168 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 35 mm |
| дължина | 279 mm |
| ширина | 166 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 35 mm |
| дължина | 279 mm |
| ширина | 166 mm |
| дължина | 285 mm |
| ширина | 166 mm |
| височина | 34 mm |
| дебелина | 35 mm |
| дължина | 281 mm |
| ширина | 168 mm |
| височина | 35 mm |
| тегло | 0,226 kg |
| височина | 351 mm |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| външен диаметър | 166 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 351 mm |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| външен диаметър | 166 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |