| дължина | 246 mm |
| ширина | 171 mm |
| височина | 50 mm |
| височина | 56 mm |
| вътрешен диаметър | 110 mm |
| външен диаметър | 190 mm |
| дължина | 246 mm |
| ширина | 171 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 249 mm |
| ширина | 169 mm |
| височина | 51 mm |
| дължина | 247 mm |
| височина | 52 mm |
| ширина | 172 mm |
| дължина | 251 mm |
| ширина | 173 mm |
| височина | 52 mm |
| дължина | 249 mm |
| ширина | 169 mm |
| височина | 51 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 248 mm |
| ширина | 169 mm |
| височина | 52 mm |