| височина | 56 mm |
| вътрешен диаметър | 110 mm |
| външен диаметър | 190 mm |
| форма | кръгъл |
| височина | 61 mm |
| вътрешен диаметър | 197 mm |
| външен диаметър | 260 mm |
| височина | 61 mm |
| форма | кръгъл |
| вътрешен диаметър | 197 mm |
| външен диаметър | 260 mm |
| форма | кръгъл |
| височина | 61 mm |
| вътрешен диаметър | 197 mm |
| външен диаметър | 260 mm |
| височина | 61 mm |
| външен диаметър | 257,2 mm |
| вътрешен диаметър | 201 mm |
| височина | 61 mm |
| вътрешен диаметър | 199 mm |
| външен диаметър | 257 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 61 mm |
| външен диаметър | 257,2 mm |
| вътрешен диаметър | 201 mm |
| височина | 61 mm |
| вътрешен диаметър | 199 mm |
| външен диаметър | 257 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |