| дължина | 294 mm |
| ширина | 171 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 294 mm |
| ширина | 171 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 294 mm |
| ширина | 171 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 299 mm |
| ширина | 172 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина | 301 mm |
| ширина | 173 mm |
| дебелина | 57 mm |
| тегло | 0,35 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 294 mm |
| ширина | 171 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 298 mm |
| ширина | 172 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 294 mm |
| ширина | 171 mm |
| височина | 50 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG1433 |
| дължина | 298 mm |
| ширина | 172 mm |
| височина | 54 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 56,9 mm |
| височина 1 | 56,9 mm |
| обща дължина | 298 mm |
| ширина | 172 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 294 mm |
| външна ширина | 171 mm |
| височина | 29 mm |