| външна дължина | 281 mm |
| вътрешна дължина | 230,4 mm |
| външна ширина | 219,8 mm |
| вътрешна ширина | 169,4 |
| височина | 44,3 mm |
| височина | 45 mm |
| външна дължина | 287 mm |
| вътрешна дължина | 229 mm |
| външна ширина | 230 mm |
| вътрешна ширина | 172 |
| външен диаметър | 286 mm |
| вътрешен диаметър | 231 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 231 mm |
| външен диаметър 1 | 227 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 172 mm |
| височина | 45 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 287 mm |
| диаметър 2 | 231 mm |
| диаметър 3 | 228 mm |
| диаметър 4 | 172 mm |
| височина | 45 mm |
| форма | овален |
| височина | 46 mm |
| вътрешен диаметър | 231 mm |
| външен диаметър | 287 mm |
| ширина 1 | 172 mm |
| ширина 2 | 228 mm |
| външна дължина | 281 mm |
| вътрешна дължина | 230,4 mm |
| външна ширина | 219,8 mm |
| вътрешна ширина | 169,4 |
| височина | 44,3 mm |
| форма | овален |
| височина | 46 mm |
| вътрешен диаметър | 231 mm |
| външен диаметър | 287 mm |
| ширина 1 | 172 mm |
| ширина 2 | 228 mm |
| форма | овален |
| височина | 46 mm |
| вътрешен диаметър | 231 mm |
| външен диаметър | 287 mm |
| ширина 1 | 172 mm |
| ширина 2 | 228 mm |
| външна дължина | 286 mm |
| вътрешна дължина | 230 mm |
| външна ширина | 228 mm |
| вътрешна ширина | 172 |
| височина | 45 mm |
| височина | 44 mm |
| вътрешен диаметър | 230 mm |
| външен диаметър | 290 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 286 mm |
| ширина | 229 mm |
| височина | 45 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 45 mm |
| обща дължина | 286 mm |
| дължина 1 | 230 mm |
| ширина | 228 mm |
| ширина 1 | 172 mm |
| височина | 44 mm |
| вътрешен диаметър | 230 mm |
| външен диаметър | 290 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| конструктивна височина | 44 mm |