| дължина | 245,5 mm |
| ширина | 165,5 mm |
| височина | 40 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 250 mm |
| ширина | 170 mm |
| височина | 43 mm |
| дължина | 250 mm |
| ширина | 169 mm |
| височина | 43,5 mm |
| височина | 41 mm |
| външна дължина | 250 mm |
| вътрешна дължина | 223 mm |
| външна ширина | 171 mm |
| вътрешна ширина | 134 |
| външна дължина | 250 mm |
| вътрешна дължина | 171 mm |
| външна ширина | 223 mm |
| вътрешна ширина | 134 |
| височина | 41 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 252 mm |
| диаметър 2 | 171 mm |
| височина | 41 mm |
| височина | 52 mm |
| външна дължина | 249 mm |
| вътрешна дължина | 232 mm |
| външна ширина | 200 mm |
| вътрешна ширина | 180 |
| форма | ъглов |
| дължина | 250 mm |
| ширина | 170 mm |
| височина | 43 mm |
| дължина | 250 mm |
| ширина | 168 mm |
| височина | 41 mm |
| тегло | 0,17 kg |
| дължина | 250 mm |
| ширина | 169 mm |
| височина | 38 mm |
| височина | 40 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| форма | ъглов |
| дължина | 245 mm |
| ширина | 170 mm |
| дължина | 248 mm |
| ширина | 170 mm |
| височина | 42 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 248 mm |
| ширина | 170 mm |
| височина | 42 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 248 mm |
| ширина | 166 mm |
| височина | 42 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 249 mm |
| ширина | 168 mm |
| височина | 39 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 39,8 mm |
| височина 1 | 39,8 mm |
| обща дължина | 249 mm |
| дължина 1 | 249 mm |
| ширина | 169 mm |
| ширина 1 | 169 mm |
| тегло | 0,454 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 249,5 mm |
| ширина | 169,5 mm |
| височина | 40 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 43 mm |
| дължина | 250 mm |
| ширина | 170 mm |