| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 151 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 88 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 88 mm |
| височина | 221,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 150 mm |
| вътрешен диаметър | 90 mm |
| височина | 221 mm |
| външен диаметър | 152 mm |
| вътрешен диаметър | 88 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 88 mm |
| височина | 222 mm |