| дължина | 212 mm |
| ширина | 203 mm |
| дебелина | 58 mm |
| тегло | 0,028 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 211 mm |
| ширина | 203 mm |
| височина | 57,5 mm |
| дължина | 212 mm |
| ширина | 202 mm |
| височина | 57,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 212 mm |
| диаметър 2 | 202 mm |
| височина | 62 mm |
| спецификация | Ex Coopers AG1707 |
| дължина | 212 mm |
| ширина | 202 mm |
| височина | 57,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57,3 mm |
| височина 1 | 57,3 mm |
| обща дължина | 212,5 mm |
| дължина 1 | 212,5 mm |
| ширина | 201 mm |
| ширина 1 | 201 mm |
| дължина | 212 mm |
| ширина | 202 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57,3 mm |
| височина 1 | 57,3 mm |
| обща дължина | 212,5 mm |
| дължина 1 | 212,5 mm |
| ширина | 201 mm |
| ширина 1 | 201 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 212 mm |
| ширина | 202 mm |
| височина | 59 mm |
| ширина | 212 mm |
| височина | 202 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 62 mm |
| диаметър 1 | 212 mm |
| диаметър 2 | 202 mm |