| дължина | 291 mm |
| ширина | 258 mm |
| височина | 53 mm |
| ограничение за производител | z prefiltrem |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 258 mm |
| височина | 53 mm |
| дължина | 291 mm |
| ширина | 258 mm |
| височина | 53 mm |
| дължина | 291 mm |
| ширина | 258 mm |
| височина | 53 mm |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 258 mm |
| височина | 53 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 290 mm |
| диаметър 2 | 258 mm |
| височина | 53 mm |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 258 mm |
| височина | 43 mm |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 258 mm |
| височина | 43 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 258 mm |
| височина | 43 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 52 mm |
| обща дължина | 290,6 mm |
| ширина | 258 mm |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 260 mm |
| височина | 43 mm |
| спецификация | Ex Coopers PA7655 |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 258 mm |
| височина | 43 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 43 mm |
| височина 1 | 43 mm |
| обща дължина | 290,6 mm |
| дължина 1 | 290,6 mm |
| ширина | 258 mm |
| ширина 1 | 258 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 259 mm |
| височина | 50 mm |
| височина 1 | 52 mm |
| дължина 1 | 290 mm |
| ширина 1 | 258 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 43 mm |
| височина 1 | 43 mm |
| обща дължина | 290,6 mm |
| дължина 1 | 290,6 mm |
| ширина | 258 mm |
| ширина 1 | 258 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | груб филтър |
| височина | 51 mm |
| дължина | 290 mm |
| ширина | 258 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 289 mm |
| външна ширина | 257 mm |
| височина | 41 mm |