| дължина | 208 mm |
| ширина | 200 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 207 mm |
| ширина | 200 mm |
| височина | 68 mm |
| дължина | 208 mm |
| ширина | 200 mm |
| височина | 65 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 208 mm |
| диаметър 2 | 200 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 208 mm |
| ширина | 200 mm |
| височина | 65 mm |
| дължина | 207 mm |
| ширина | 200 mm |
| дебелина | 62,5 mm |
| тегло | 0,047 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 208 mm |
| ширина | 200 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 66,3 mm |
| обща дължина | 200 mm |
| дължина 1 | 255,4 mm |
| ширина | 207 mm |
| ширина 1 | 265 mm |
| дължина | 200 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 65 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 208 mm |
| ширина | 200 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 58 mm |
| дължина | 210 mm |
| ширина | 202 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 200 mm |
| ширина | 208 mm |
| височина | 66 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 206 mm |
| външна ширина | 200 mm |
| височина | 41 mm |