| дължина | 338 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 51 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| за номер артикул | SF VF7834 |
| форма | ъглов |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 47,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 47,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| продуктов номер | 1711800 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 326 mm |
| диаметър 2 | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| дебелина | 50 mm |
| тегло | 0,43 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 330 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 49,8 mm |
| височина 1 | 49,8 mm |
| обща дължина | 325 mm |
| ширина | 252 mm |
| не е за артикул номер | 1823 |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 325 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 330 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 50 mm |
| дължина | 325 mm |
| ширина | 252 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 49,8 mm |
| височина 1 | 49,8 mm |
| обща дължина | 325 mm |
| ширина | 252 mm |
| ширина | 252 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 322 mm |
| външна ширина | 248 mm |
| височина | 30 mm |