| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 253 mm |
| дебелина | 50 mm |
| тегло | 0,45 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 327 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 52 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 327 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 52 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| форма | ъглов |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| тегло | 0,56 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 325 mm |
| диаметър 2 | 251 mm |
| височина | 50,5 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| продуктов номер | 1711810 |
| спецификация | Ex Coopers AG1523 |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 253 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| дебелина | 50 mm |
| тегло | 0,43 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 49,8 mm |
| височина 1 | 49,8 mm |
| обща дължина | 325 mm |
| ширина | 252 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| дебелина | 50 mm |
| тегло | 0,47 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 325 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 49,8 mm |
| височина 1 | 49,8 mm |
| обща дължина | 325 mm |
| ширина | 252 mm |
| ширина | 252 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 50 mm |
| дължина | 326 mm |
| ширина | 253 mm |
| дължина | 327 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50,5 mm |
| дължина | 327 mm |
| ширина | 252 mm |
| височина | 50,5 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 322 mm |
| външна ширина | 248 mm |
| височина | 30 mm |