| форма | ъглов |
| дължина | 313 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 41 mm |
| дължина | 313 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 41 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 41 mm |
| дължина | 308 mm |
| ширина | 184 mm |
| височина | 42 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 43 mm |
| дължина | 309 mm |
| ширина | 184 mm |
| дължина | 309 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 43 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 309 mm |
| ширина | 185 mm |
| височина | 43 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |