| дебелина | 58 mm |
| дължина | 361 mm |
| ширина | 81 mm |
| височина | 59 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 356 mm |
| ширина | 82 mm |
| височина | 58 mm |
| тегло | 0,21 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 58 mm |
| височина 1 | 58 mm |
| обща дължина | 362 mm |
| ширина | 81,5 mm |
| за номер артикул | SF VF7806 |
| форма | ъглов |
| дължина | 359 mm |
| ширина | 82 mm |
| височина | 60 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 58 mm |
| височина 1 | 58 mm |
| обща дължина | 362 mm |
| ширина | 81,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 355 mm |
| ширина | 80 mm |
| височина | 58 mm |
| дължина | 355 mm |
| ширина | 81 mm |
| височина | 59 mm |
| дължина | 362 mm |
| ширина | 82 mm |
| височина | 59 mm |
| дължина | 362 mm |
| ширина | 82 mm |
| височина | 59 mm |