| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър 1 | 193 mm |
| диаметър 2 | 148 mm |
| височина | 60 mm |
| височина | 61 mm |
| вътрешен диаметър | 146 mm |
| външен диаметър | 194 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 61 mm |
| вътрешен диаметър | 146 mm |
| външен диаметър | 194 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 210 mm |
| вътрешен диаметър | 152 mm |
| височина | 59 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър | 218 mm |
| височина | 52 mm |
| външен диаметър | 208 mm |
| вътрешен диаметър | 144 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 144 mm |
| височина | 59 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57,5 mm |
| външен диаметър | 205,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 151 mm |
| диаметър 4 | 160 mm |